2024. május 18. szombat
Állásajánlat

HungaroMet: 2024. május 3. 11:30

Mérnök

A HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. Technológiai Igazgatósága a Mérőhálózat Üzemeltetési Osztályra felsőfokú végzettséggel rendelkező mérnök munkatársat keres.

letöltés [pdf: 565 KB]

Feladatok:

  • a földfelszíni automata és távérzékelési meteorológiai mérőhálózat üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése
  • meteorológiai adatgyűjtő rendszerek tervezése, programozása, építése

Amit elvárunk:

  • műszaki felsőfokú végzettség (elsősorban, de nem kizárólag: villamosmérnök)
  • programozási készség és fejleszthető ismeretek
  • pontos, igényes munkavégzés, szakmai érdeklődés, önállóság
  • jó (szakmai és technikai) problémamegoldó, -elemző és stressztűrő képesség, csapatmunka
  • középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogositvány

Előny:

  • tapasztalat Linux rendszerekkel
  • C, C++, PYTHON programozási ismeretek
  • magasban végzett munka vagy ipari-alpinista képzettség

Amit kínálunk:

  • segítség a speciális szakmai és technikai alapok elsajátításában
  • nagy múltú, hosszú távú, biztos hátterű munkahely
  • felelősségteljes munkakör, dinamikus csapat
  • heti 40 órás munkarend, hétvégi készenlét beosztás szerint
  • munkába állás azonnal vagy megegyezés szerint
  • alkalmazás a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján
  • bérezés megállapodás szerint

Munkavégzés helye:
1181 Budapest, Gilice tér 39.

Jelentkezni lehet bérigény megjelölésével és önéletrajz küldésével a hr@met.hu címen.

Telefon: (06) 20-213-1053 (munkaidőben)